Kategorie produktów

Filtruj według ceny

Filtr Produktów WooCommerce

pokaż pomocnika bloków

Rozmiar

W kropki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Stroje kąpielowe w kropki

Poszukując klasycznego, ale jednocześnie przyciągające uwagę i interesującego wizualnie produktu, warto postawić na strój kąpielowy w kropki. Popularne groszki to przeważnie połączenie dwóch kontrastujących ze sobą kolorów. Świetnie sprawdza się w tym wypadku zestawienie czerni z bielą, ale w ofercie mamy również tego typu kostiumy w intensywniejszych odcieniach. Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi modelami w naszym asortymencie!

Kiedy warto postawić na strój kąpielowy w kropki?

Klasyczne grochy to motyw sprawdzający się w różnych typach odzieży. Jest też wykorzystywany w przypadku strojów kąpielowych – kostiumy w kropki są uznawane za modne od wielu lat. To również bezpieczny wybór w kontekście dostosowania się do panujących trendów. Wykonane z wysokiej jakości materiałów stroje kąpielowe w tego typu wzorach wyróżniają się bowiem doskonałym wyglądem i świetnie sprawdzają się zarówno na plażę, jak i np. na basen.

Elementy garderoby najczęściej dopasowuje się do typu urody. Kostiumy w kropki są pod tym względem uniwersalne. Groszki o małej średnicy wyszczuplają natomiast optycznie sylwetkę. Ma to zastosowanie w przypadku wszystkich ubrań z takim motywem. Można go z powodzeniem łączyć np. z przewiewnymi bluzkami czy koszulami w paski. Taki zestaw sprawdzi się na wieczornej, letniej imprezie zorganizowanej np. nad morzem. W razie wątpliwości przy wyborze kostiumu zapewniamy doradztwo w tym zakresie. Dostępne w naszym sklepie zestawy są wygodne w użytkowaniu i łatwe w pielęgnacji. Zapraszamy do ich zakupu!

Przewiń do góry