Kategorie produktów

Filtruj według ceny

Filtr Produktów WooCommerce

pokaż pomocnika bloków

Rozmiar

Opaska

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Dwuczęściowy strój kąpielowy opaska

Jedną z ciekawszych propozycji na letnie wypady na plażę jest strój kąpielowy opaska. Tego typu kostium to dwuczęściowy zestaw, w którym stanik pozbawiony jest ramiączek. Ma to znaczenie w kontekście uzyskania równomiernej opalenizny. Takie komplety mają jednak więcej zalet – zachęcamy do zapoznania się z ich dokładnym opisem!

Czym wyróżnia się strój kąpielowy opaska?

Kluczowym elementem charakterystycznego kostiumu opaska jest stanik. Utrzymany w prostym fasonie, wyróżniający się brakiem ramiączek, dostępny jest w wariancie bezfiszbinowym lub z fiszbinami. Można go dopasować zarówno pod kątem koloru, jak i np. kształtu linii dekoltu. W naszej ofercie znajduje się wiele strojów kąpielowych o takiej właśnie charakterystyce. W razie wątpliwości przy wyborze zapewniamy doradztwo tym zakresie.

Dobrym dodatkiem do stanika pozbawionego ramiączek będą tzw. figi brazylijskie. Majtki tego typu wyróżniają się mocnymi wycięciami – zasłaniają znacznie mniej niż klasyczna bielizna. Strój kąpielowy opaska dostępny jest zarówno w wersji gładkiej, jak i z różnego rodzaju nadrukami. Dzięki temu łatwiej można dopasować go do indywidualnych preferencji, ale też okoliczności, w których będzie wykorzystywany. Klasyczne, czarne staniki w takim fasonie są bowiem nierzadko jednym z istotnych elementów eleganckich stylizacji wieczorowych. Zachęcamy do zakupu opisywanego kostiumu w naszym sklepie – gwarantujemy najwyższą jakość wykonania proponowanej odzieży na plażę lub basen oraz dostępność wielu jej typów!

Przewiń do góry