Kategorie produktów

Filtruj według ceny

Filtr Produktów WooCommerce

pokaż pomocnika bloków

Rozmiar

Brazylijskie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Brazylijski strój kąpielowy

Panie poszukujące nietuzinkowego kompletu na plażę lub basen powinny zwrócić uwagę na tzw. brazylijski strój kąpielowy. Charakteryzuje się on najczęściej mocnymi wycięciami i znacząco odsłania ciało – tak, by jak największa jego część mogła nabrać opalenizny. Tego typu elementy garderoby wyróżniają się też ciekawymi połączeniami kolorystycznymi, rozmaitymi wzorami i nietypowymi fasonami. Takie kostiumy można nabyć w naszym sklepie – zachęcamy do zapoznania się z ich szczegółowym opisem!

Na co zwrócić uwagę przy wyborze brazylijskiego stroju kąpielowego?
Podstawowym elementem wspomnianego kompletu są majtki o kroju podkreślającym linię bioder oraz talii. Należy przy tym pamiętać, że brazylijski kostium kąpielowy odsłania wiele – w tym przede wszystkim dolną część pośladków. Jednocześnie zapewnia ich uwydatnienie, co jest jego niewątpliwym atutem. Dopasowane figi mają najczęściej obniżony stan. Warto zwrócić uwagę na zastosowany rodzaj wiązania lub zapięcia i pod tym kątem dopasować plażowe elementy garderoby do swoich preferencji. Istotną kwestią jest też sam wygląd brazylijskiego stroju kąpielowego.

Tego typu kostiumy charakteryzują się przede wszystkim zastosowaniem rozmaitych wzorów w intensywnych kolorach. Dominują motywy kwiatowe, ale chętnie wybierane są również desenie geometryczne. Przy wyborze opisywanych strojów zalecamy dokładne sprawdzenie ich rozmiaru i porównanie go z posiadanymi już kompletami odzieży na plażę lub basen. W razie wątpliwości zapewniamy doradztwo podczas zakupu kostiumów – zainteresowane klientki zachęcamy do kontaktu!

Przewiń do góry